Palivové karty Eurowag pre vozové parky

By on 5 decembra, 2023 0 622 Views

Bez ohľadu na to, aký veľký je váš vozový park, cestou k úspechu je minimalizácia režijných nákladov. Udržiavanie nízkych nákladov na palivo je mimoriadne dôležité pre každú spoločnosť, ktorá pravidelne využíva vozidlá v každodennej činnosti. Palivové karty sú vynikajúcim nástrojom na zníženie nielen spotreby paliva v rámci celého vozového parku, ale aj režijných nákladov. Najlepšie firemné palivové karty môžu dokonca pomôcť zlepšiť riadenie vozového parku!

Palivové karty Eurowag ponúkajú ideálne riešenie pre dopravné spoločnosti, ktoré chcú znížiť svoj mesačný rozpočet na palivo a maximálne využiť každé vozidlo vo svojej flotile. Či už stojíte za malou alebo veľkou spoločnosťou – Eurowag má pre vás tú najlepšiu palivovú kartu.

Čo sú palivové karty a prečo ich potrebujete?

Palivové karty sú neoceniteľné pre každú spoločnosť s vozovým parkom, pretože ponúkajú pohodlie a úspory tým, že umožňujú bezhotovostné transakcie za palivo alebo iné povolené výdavky. Na rozdiel od tradičných platobných kariet poskytujú palivové karty Eurowag dopravným spoločnostiam výhody, ako sú zľavy na palivo, údržbu a čistenie vozidiel.

Eurowag má zmluvy s mnohými čerpacími stanicami v celej Európe. Naše produkty ponúkajú väčšiu flexibilitu ako značkové palivové karty, pretože ich možno používať v sieti rôznych čerpacích staníc, nielen v rámci jednej konkrétnej značky.

Pozrime sa, ako môžu rôzne palivové karty, ktoré ponúka Eurowag, pomôcť dopravným spoločnostiam maximalizovať zisky znížením nákladov.

Eurowag má ideálnu kartu pre flotily všetkých veľkostí

Malé podniky môžu byť zahltené vysokými administratívnymi nákladmi na spracovanie stoviek účtovných dokladov bez tímu účtovníkov a daňových poradcov v personáli. Firemná palivová karta od Eurowag zobrazuje všetky mesačné výdavky na jednej faktúre, čím šetrí čas a peniaze. Ponúkame najlepšiu palivovú kartu pre malé podniky, ktorú si obľúbi váš manažér rovnako aj vaši vodiči.

Veľké dopravné spoločnosti si obľúbia zľavy a exkluzívne ceny na pohonné hmoty, ktoré sa pri aplikácii na všetky nákladné vozidlá a dodávky rýchlo sčítajú. Jednoducho moniturujte a kontrolujte výdavky celého vozového parku, majte prehľad o spotrebe paliva všetkých vozidiel, plánujte efektívnejšie trasy a eliminujte potrebu vašich vodičov nosiť pri sebe hotovosť vo viacerých menách.

Vozové parky pôsobiace vo viacerých krajinách ocenia aj jednoduché používanie palivovej karty Eurowag na určité platby mýta a diaľničných známok v celej Európe. Držitelia kariet získajú aj prístup na naše parkoviská pre nákladné vozidlá Eurowag, ktoré sú umiestnené pri hlavných hraničných priechodoch.

A vďaka neustále sa rozširujúcej akceptačnej sieti dostupnej v 30 krajinách je palivová karta Eurowag jediná, ktorú budú vaši vodiči potrebovať!

Zjednodušená správa vozového parku

V kombinácii s našou telematikou a správou vozového parku je palivová karta Eurowag ešte lepšia vďaka našej technológii Fuel Guard ochrane proti podvodom. Zabráňte krádežiam paliva sledovaním množstva paliva v nádrži každého nákladného vozidla pomocou prehľadného grafu alebo porovnaním spotreby paliva indikovanej vozidlom s nákladmi na nákup paliva. Systém Fuel Guard možno použiť aj na zabránenie neoprávneného tankovania v prípade krádeže karty, pričom pri použití externej palivovej sondy je k dispozícii alarm.

Ušetrite ešte viac peňazí zlepšením výkonu vodiča! Systém riadenia vozového parku monitoruje neefektívne správanie a vyhodnocuje parametre, ako je predbiehanie, agresívne brzdenie, jazda s nulovými emisiami, používanie tempomatu, pretáčanie motora, zbytočný voľnobeh a ďalšie. Identifikujte neefektívne návyky a zlepšite správanie vodiča s cieľom znížiť spotrebu paliva.

Zákazníci Eurowag zároveň získajú všetky informácie, ktoré potrebujú na ďalší rozvoj svojho podnikania, na jednom pohodlnom a prehľadnom mieste: v mobilnej aplikácii Eurowag!

Jedna karta kamkoľvek vás cesta zavedie!

Najlepšia palivová karta pre vaše podnikanie je tá, ktorá vám umožní používať ju kdekoľvek, sledovať všetky výdavky na jednej faktúre a využívať exkluzívne výhody a zľavy. Preto je Eurowag najlepším poskytovateľom palivových kariet v Európe.

Kontaktujte nás a my vykonáme analýzu finančných údajov vašej spoločnosti. Pozrieme sa na vaše nedávne obchodné výsledky a preveríme dostupné databázy, aby sme overili vami poskytnuté informácie a určili vhodný úverový limit.

Staňte sa zákazníkom spoločnosti Eurowag ešte dnes a zistite, prečo sa naše karty rýchlo stávajú najcennejším nákladom, ktorý môže mať každý vodič pri sebe.