• Home
  • Rady a tipy
  • Presvetlite kanceláriu pomocou skla, zvýšite produktivitu

Presvetlite kanceláriu pomocou skla, zvýšite produktivitu

By on 7 júla, 2023 0 357 Views

Dostatok prirodzeného svetla v interiéri priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú pohodu zamestnancov. V kancelárskom prostredí, v ktorom väčšinu dňa trávime pozeraním na obrazovku počítača, pomáha dostatočné osvetlenie zmierniť únavu očí, zlepšuje koncentráciu a podporuje výkon. Kvalitné svetelné podmienky sú jedným z najdôležitejších prvkov kancelárie, v ktorej je radosť pracovať.

Ako oddeliť priestor bez straty svetelnosti?

Aj keď je práca v open space prostredí obľúbená, občas každý potrebuje súkromie. Nezáleží na tom, či máte k dispozícii celé poschodie alebo menšie kancelárske priestory, sklenená priečka predstavuje inovatívne a praktické riešenie, ako rozdeliť priestor na zasadaciu časť alebo menšie oddelené kancelárie.

Vytvoríte tak pre svojich zamestnancov podmienky na ničím nerušenú prácu a pracovné stretnutia. Získajú osobný priestor bez pocitu prílišnej izolácie od kolegov.

...

Sklenené priečky s textúrou predstavujú riešenie dva v jednom. Preniká nimi dostatok svetla a zároveň vytvárajú súkromie. 

Sklo je odolný a pevný materiál, ktorý efektívne prepúšťa denné aj umelé svetlo a zároveň tlmí zvuk, čo určite oceníte pri obchodných rokovaniach alebo rozhovoroch s vašimi zamestnancami. Pre ešte väčšie súkromie môžete zvoliť steny zo skla s matnou povrchovou úpravou. Zaujímavo pôsobí aj priečka s digitálnou potlačou. V Sklofixe vám poradia, ako vytvoriť reprezentatívne sklenené priečky spĺňajúce potreby vašej spoločnosti.

Klasické kyvné dvere môžete nahradiť posuvnými. Túto možnosť oceníte najmä v menších kancelárskych priestoroch. Inšpirujte sa na www.sklofix.sk

Sklenené priečky predstavujú ekonomické aj ekologické riešenie

Okrem pozitívneho vplyvu na pracovné prostredie a výkon zamestnancov má využitie skla na presvetlenie kancelárií priaznivý dopad aj na ekologickú udržateľnosť. Využitie prirodzeného svetla na maximum znižuje potrebu využívať umelé osvetlenie, čím sa znižujú náklady na chod kancelárie. Navyše je nenáročné na údržbu, stačí ho pri zašpinení pretrieť vlhkou handričkou.

Sklenárstvo Sklofix nájdete v Bratislave na Rybničnej. Príďte sa poradiť, ako využiť sklenené prvky pre zlepšenie svetelných podmienok vo vašich kancelárskych priestoroch.

Flexibilné sklenené steny na mieru

Veľkou výhodou sklenených priečok je bezpochyby ich flexibilita a jednoduchá inštalácia, ktorá vo väčšine prípadov nevyžaduje stavebné úpravy. Ak chcete mať v kancelárii originálne a funkčne oddelené priestory, v ktorých sa príjemne pracuje, oslovte profesionálov z bratislavského sklenárstva Sklofix. Majú za sebou desiatky úspešných realizácií sklenených priečok na mieru.