• Home
  • Rady a tipy
  • Lúčite sa so zamestnancom? Venujte mu s láskou vyrobený darček

Lúčite sa so zamestnancom? Venujte mu s láskou vyrobený darček

By on 7 júla, 2023 0 400 Views

Kto z nás má rád lúčenie? Obzvlášť trpko sa cítime, ak sa musíme rozlúčiť s niekým, kto veľkou mierou prispel do kolektívu svojím šarmom, humorom či zanietenosťou. Ak vám z firmy odchádza dlhoročný zamestnanec, je namieste mu okrem slov vďaky venovať aj milý darček.

Firemné darčeky na rôzne príležitosti

Pri odchode dlhoročného zamestnanca sa vám v myšlienkach vynorí množstvo spoločne strávených chvíľ. Bol s vami pri všetkých firemných míľnikoch. Pozná úspechy firmy, zažil jej slabé dni, vzostupy i pády. Možno vo vašej firme strávil polovicu svojho života, a preto ho už právom môžete vnímať ako člena pomyselnej rodiny.

Tak ako si rozdávame darčeky pri rôznych príležitostiach, aj pri odchode zamestnanca do dôchodku či jeho náhlom prestupe do inej firmy by ste nemali zabudnúť patrične zamestnanca oceniť za jeho prínos pre spoločnosť.

Vynorí sa vám v hlave množstvo nápadov na darčekové poukazy na dovolenku pri mori, wellness pobyt v slovenských kúpeľoch či ubytovanie v luxusnom hoteli. A potom sú tu darčeky, ktoré sú také originálne a milé, až nám bude ľúto ich rozbaliť.

Výrobky z chránených dielní sú prepracované do posledného detailu. Očaria dizajnom, ale aj funkciou! A úplne najlepšie je, že sú vyrobené s láskou, pretože ak sa do akejkoľvek činnosti pripletie aj láska, výsledkom nemôže byť nič iné ako úspech.

Presne takto ste mohli vnímať po celé tie roky aj prácu svojho zamestnanca – pracoval tak, že do toho vkladal celé srdce. A dnes je na vás, aby ste sa mu srdcom poďakovali.

zdroj: https://www.slovenskedarceky.sk/personalizovane-firemne-darceky/

Kus slovenskej tradície s vaším logom na pamiatku

Pravda je taká, že keď vám odchádza zamestnanec, nebude chýbať iba on vám, ale aj bývalé pracovisko jemu. Preto si treba výber darčeka na rozlúčku dobre premyslieť.

Na rozlúčku mu môžete podarovať vtipnú trofej za najlepší pracovný výkon, darčekovú kartu do obľúbenej predajne, zarámovať obraz, na ktorom budú podpisy a odkazy od všetkých jeho kolegov, kvalitnú cestovnú tašku, s ktorou sa môže vydať poznávať svet, ako si to naplánoval.

zdroj: https://www.slovenskedarceky.sk/pastetova-sada-s-vinom/  

Sú tu ešte firemné darčeky, pri ktorých musí poskočiť srdce aj silnej osobnosti. Originálne slovenské darčeky, v ktorých sa skrýva kúsok slovenskej tradície, chuti a vône. Darčeky jedlého alebo nejedlého charakteru, ktoré stvorili šikovné slovenské ruky.

Tradične vyrobené čaje,bylinné prípravky, plechové hrnčeky, tričká s folklórnou potlačou alebo darčekové koše nielen obsahujú tie najväčšie poklady slovenskej prírody, ale takisto zaujmú svojím darčekovým balením – škoda ich rozbaliť!

Viete si predstaviť, že by sa mohlo na tomto type darčeka skvieť aj logo vašej firmy či váš personalizovaný odkaz zamestnancovi? Toto je rozlúčka na úrovni, na ktorej skrátka musí padnúť slza dojatia. Bez nej to v podobných okamihoch ani nejde.