• Home
  • Zaujímavosti
  • Prvotriedna a spoľahlivá preprava: Ako na prepravné služby bez hraníc

Prvotriedna a spoľahlivá preprava: Ako na prepravné služby bez hraníc

By on 14 marca, 2023 0 387 Views

Hľadáte spoľahlivého partnera pre vašu prepravu? Výhodná cena, rýchlosť a efektivita, zodpovednosť či flexibilita, na to všetko dávajte pozor pri výbere prepravnej spoločnosti.

Prepravných služieb už v našich končinách nájdeme nespočetne veľa. Nájdu sa medzi nimi ale veľké rozdiely. Každý zákazník má svoje požiadavky, firmy sa však snažia poskytnúť aj akýsi bonus navyše. Carroute.sk sa môže popýšiť skvelým pomerom služba/cena. Ide o výhodnú voľbu pri preprave všetkých tovarov do 3,5 tony. Prepravca sa vie v plnej miere vašim požiadavkám prispôsobiť.

V dnešnej dobe vyhráva oproti konkurencii efektivita a rýchlosť prepravy.

Základom je priama komunikácia. Zodpovednosť by už mala byť samozrejmosťou. Prepravca sa postará o starostlivé dohliadanie vašej zásielky aj vybavením vozidiel sledovacími GPS zariadeniami. Čo sa týka vozového parku, ten disponuje aj vyššími či dlhšími vozidlami pre potreby prepravy špecifických tovarov. Tie ťažšie sa naložia pomocou hydraulickej plošiny.

Široká škála prepravných služieb

Potreby zákazníkov sú v tomto smere naozaj široké. Prepravné služby by tak mali poskytnúť aj niečo naviac. Carroute zvládne aj špecifické formy prepravy. Problémy nenastávajú pri nadmernej hmotnosti či veľkosti zásielky. V úplnom bezpečí bude u nás aj extrémne krehký tovar. Potrebujete vašu zásielku prepraviť mimoriadne rýchlo? Vďaka našej flexibilite sa aj tejto požiadavke postavíme osobitne a prepravu vyriešime na mieru. Aké služby ponúkame?

  • Expresná preprava
  • Celovozidlová preprava
  • Preprava nábytku
  • Zásobovanie
  • Chladiarenská preprava

Zákazníci sú spokojní s našimi službami aj kvôli našim dlhoročným skúsenostiam s rôznorodou prepravou. Už dlhšie obdobie úspešne prepravujeme aj tak špecifický tovar ako stavebný materiál, mrazený tovar či dekorácie kvetov. Je to realizovateľné vďaka širokému vozovému parku. Ak ste nútení doručiť mimoriadne ťažký náklad, nasadíme na neho špeciálne vozidlá. Tovar do nich bude naložený pomocou hydraulickej ruky alebo plošiny. Medzi našich zákazníkov patria aj kaviarne, obchody či reštaurácie, ktoré spoľahlivo zásobíme.

Zdroj obrázku: Worawee Meepian / Shutterstock.com