• Home
  • Rady a tipy
  • Kancelária, z ktorej je radosť pracovať. Čo vám vie ponúknuť Twin City?

Kancelária, z ktorej je radosť pracovať. Čo vám vie ponúknuť Twin City?

By on 1 decembra, 2022 0 573 Views

Vdýchla život opustenej industriálnej zóne. Moderná biznis štvrť v širšom centre Bratislavy prepája nadčasový dizajn, inteligentné technológie a šetrnosť k životnému prostrediu.

Prezradíme vám 5 dôvodov, prečo si vybrať na prenájom kancelárie práve v Twin City.

Do práce na bicykli, autobusom alebo autom

Twin City Bratislava sa nachádza v bratislavskej časti Mlynské Nivy v bezprostrednej blízkosti modernej autobusovej stanice s obchodným centrom. Lokalita je ľahko dostupná mestskou aj prímestskou hromadnou dopravou.

Pri budovách Twin City nájdete bike parking aj nabíjačku na elektromobil. Pre autá je dostupné podzemné parkovanie.

Twin City Tower ponúka panoramatické výhľady na Dunaj, Karpaty a staré mesto.

Nadčasové kancelárie na mieru

Moderné priestory v Twin City Bratislava skrývajú pod dizajnovou fasádou špičkové inteligentné technológie, ktoré vytvárajú optimálne a zdravé pracovné prostredie. K dispozícii máte recepciu, open space, kancelárie, zasadacie miestnosti aj chill-out zóny.

Medzinárodné prostredie

Na viac ako 60 tisíc metroch štvorcových môžete denne stretnúť až 10 tisíc zaujímavých ľudí. Twin City patrí k jedným z najväčších kancelárskych komplexov v Bratislave. Sídlia tu spoločnosti ako Swiss Re, Yanfeng, Sygic, Cetelem alebo Sap. Pridajte sa k nim aj vy. Prenájmom získate oveľa viac ako len funkčné a moderné kancelárske priestory.

Efektívna prevádzka budov šetrí náklady aj životné prostredie

Trojité zasklenie, svetlá výška kancelárií až 3 metre alebo inteligentné LED osvetlenie chodieb. Klimatizácia, ktorá sa pri otvorení okna automaticky vypne. Budovy využívajú dažďovú vodu a na streche majú zelené terasy.

Komplex Twin City získal prestížny a medzinárodne uznávaný certifikát Breeam Excellence – druhé najvyššie hodnotenie kvality budov z hľadiska šetrnosti k životnému prostrediu. Hodnotí sa najmä vplyv budovy na životné prostredie, kvalita interiérového prostredia pre zamestnancov a kvalita služieb pre nájomníkov.

Twin City – práca, relax, nákupy

Na prízemí v Twin City Bratislava nájdete širokú ponuku služieb a obchodov. Kaviarne, reštaurácie, finančné služby, potraviny, lekáreň… Počas dňa alebo po práci tu vybavíte všetko, čo potrebujete.

V blízkosti sa navyše nachádza moderné nákupné centrum Nivy.

Na oddych slúžia zelené rekreačné zóny s parkovou úpravou. Cez most Apollo sa rýchlo a jednoducho dostanete na petržalskú hrádzu, ktorá je ako stvorená pre korčuliarov a cyklistov. Slovenské národné divadlo je vzdialené 3 minúty jazdy autom alebo 10 minút chôdze cez príjemnú promenádu.

Nadčasové budovy, najlepšie technológie, lokalita v širšom centre Bratislavy. Ak vás zaujala budova Twin City, kontaktuje odborníkov z volnekancelarie.sk a informujte sa o dostupných kanceláriách! 

Zdroj obrázkov: https://hbreavis.com, freepik.com