Pánske džínsy s dierami – hit alebo gýč?

By on 3 novembra, 2022 0 502 Views

Zdanlivo nedbalé, naozaj módne. Sú pánske džínsy s dierami ešte stále hodné pozornosti? Oplatí sa ich mať v šatníku a skladať štylizácie s ich využitím? Dnes sa pokúsime odpovedať na tieto otázky.

Grunge roztrhané džínsy pre mužov

Obnosené pánske džínsy s dierami majú korene v 80. rokoch minulého storočia, vtedy boli jedným z podstatných prvkov štylizácie, najlepšie v duete s koženkou, teniskami a bielym tričkom.

Tieto všestranné nohavice sa nedávno vrátili, no sú stále in?

Podľa nás určite áno! Pánske džínsové rifle sú základom každého módneho pánskeho šatníka aj v takomto vydaní. Vďaka takýmto „zničeným“ nohaviciam každý outfit naberie charakter. Ak sa vybavíte aspoň jedným párom roztrhaných džínsov, určite s nimi vytvoríte úžasné looky: uisťujeme Vás! Ponúkame niekoľko zaujímavých štlizácii nižšie!

 

Ako nosiť pánske džínsy s dierami?

Stručne povedané: sky is the limit!  Džínsy s dierami sú skvelým návrhom na večer s priateľmi alebo do kina a na stretnutie za takýchto okolností ich môžete skombinovať s čím len chcete. Oficiálnejší set s flanelovou károvanou košeľou cez tričko? Alebo možno by bolo lepšie zvoliť mikinu? K pánskym džínsom s dierami sa bude dobre hodiť ako tá s kapucňou, tak aj tá na zips.

Nezabudnite na doplnky! Začnime topánkami: pánske džínsy vyzerajú najlepšie s teniskami alebo botaskami, ale siahnite po topánkach, ktoré Vám sú pohodlné. Ďalším nevyhnutným prvkom je, samozrejme, opasok: vždy korunuje vzhľad a vyzerá dobre, ale nemusíte ho nosiť, keď majú nohavice, ktoré ste si vybrali, v páse šnúrku alebo zaväzovanie.

Pre športové štylizácie odporúčame aj šiltovku a obľúbené slnečné okuliare. Možno také v rockovom štýle?

Džínsy s dierami nie sú na každú príležitosť

Jedna vec je istá: pánske džínsy s dierami nie sú nohavice, ktoré sa hodia na každú príležitosť. Je nepravdepodobné, že bude tým správnym oblečením do práce, najmä keď pracujete v kancelárii alebo pravidelne sa stretávate s klientmi.

V takýchto situáciách a v určitých profesiách, ak chcete nosiť džínsy, je oveľa lepšie zvoliť hladké, tmavé modely. Čierne alebo tmavomodré džínsy budú perfektným návrhom pre sako a košeľu.

Pre mužov, ktorí pracujú bez dress codu, sú vhodnejšie pánske džínsy s dierami, no namiesto veľkého odierania a dier je lepšie zvoliť modely so záplatami alebo prešívaním. Stále zvýraznia štylizáciu, dodajú jej charakter, no zároveň nespôsobia šéfovi infarkt.

Pánske džínsy s roztrhaním sú určite kontroverzné a neoslovia každého, no ak sa pýtate, či sú ešte stále IN, odpoveď znie – áno! 

Chýba Vám oblečenie na bežné stretnutia s priateľmi, hľadáte niečo výrazné a charakterné? Pánske roztrhané džínsy sú niečo, čo hľadáte. Najzaujímavejšie modely s odreninami alebo s dierami čakajú v predajni Ozonee: https://ozonee.sk/panske-rifle/!